Friday, November 8, 2013


Голова Коломийського благодійниого фонду " Крокус" Любов Масевич
спільно з депутатами та сільським головою села Вербівці ЮріємКлючівським за підтримки учительського колективу школи цього села на чолі з її директором Миколою Масевичем розпочали перші практичні кроки до відкриття в селі Центру соціальної реабілітації осіб з обмеженими можливостями , які проживають на території цього населеного пункту.
Нещодавно відбулася зустріч Любові Масевич з активом, який залучений до реалізаціїї цього задуму, а наступним кроком була зустріч з учнями місцевої школи на уроках толерантності у поводженні з дітьми та дорослими особами з обмеженими фізичними та інтелектуальними можливостями. Школярам була надана можливість віртуально перенестися в життєві ситуації спілкування з особами неповносправними і спробувати проаналізувати відчуття та емоційні напруги, які можливо переживатимуть вони самі і ті, з ким наводитимуть контакти. Діти були дуже активними, відповідально і серйозно віднеслися до моделювання ситуацій і, що дуже відрадно, мислили позитивно, дуже по - дорослому відгукувалися на негативні думки, які хитро підкидала їм ведуча дійства Любов. Веселою фізкульхвилинкою та стимулом до висловлювання власних думок для дітей стала гра " Влучним пострілом увімкни програвач". В кінці уроків учні отримали домашні завдання:
- опрацювати зі своїми батьками та близькими родичами і сусідами зміст отриманого в подарунок буклету з правилами спілкування з особами неповносправними;
- запросити всіх родичів та знайомих на заходи з нагоди відкриття центру соціальної реабілітаціїї для осіб з обмеженими можливостями в їхньому селі 27.10.2013 року;
- взяти участь у конкурсі дитячих творчих робіт на тему " Я і мій добрий світ ", підсумки якого будуть підведені 17 листопада.
Велика подяка вчителям цієї школи за активну участь в організайії уроків толерантності та підтримку ініціативи " Крокусу".


No comments:

Post a Comment